Częste pytania

Kredyt gotówkowy przeznaczony jest na sfinansowanie większych, zaplanowanych wydatków takich jak zakup auta czy remont domu. Pamiętaj jednak, że środki z kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel. Kredyt możesz wziąć nawet na 50 tys. zł, a jego spłatę rozłożyć na 72 równe miesięczne raty.

Warunkiem udzielenia kredytu jest nasza pozytywna ocena Twojej zdolności kredytowej. W tym celu potrzebujemy zrozumieć jakie jest Twoje podstawowe źródło utrzymania, jak stabilny jest ten dochód w czasie i ile wynosi. Dlatego by to ocenić możemy Cię poprosić na etapie wnioskowania o kredyt o przekazanie nam dokumentów potwierdzających Twój dochód. Dokumentem takim jest np. wyciąg z Twojego konta, na który wpływa Twój dochód. Akceptowane przez nas dokumenty możesz sprawdzić tutaj.

Nie. W Inbank, umowę kredytu zawierasz indywidualnie

Nie. W Inbank, umowę kredytu zawierasz indywidualnie.

Najprawdopodobniej z powodu braku zgodności danych osobowych. Warunkiem zaakceptowania przez nas Twojego przelewu jest pełna zgodność danych nadawcy jakie widnieją w otrzymanym przez nas przelewie z Twoimi danymi jako osoby wnioskującej o kredyt. Dane jakie porównujemy to: imię, nazwisko, adres zamieszkania (ulica, kod, miasto). Spróbuj zawnioskować o produkt raz jeszcze wpisując odpowiednie dane osobowe i adresowe, sprawdzając wcześniej czy odpowiadają danym w banku, z którego robisz przelew.

Ratę kredytu przelewaj terminowo, zgodnie z otrzymanym indywidualnym harmonogram spłat, na poniższy rachunek bankowy:

Beneficjent AS Inbank SA Oddział w Polsce
Bank BZ WBK
Numer rachunku 18 1090 1056 0000 0001 3404 4700

WAŻNE: Robiąc przelew upewnij się proszę, by w polu tytułem zawsze podawać Twój indywidualny numer umowy kredytowej.

Jeżeli chcesz nadpłacić kredyt lub spłacić go w całości przed terminem, przelej środki na poniższy rachunek bankowy:

Beneficjent AS Inbank SA Oddział w Polsce
Bank BZ WBK
Numer rachunku 19 1090 1056 0000 0001 3404 4682

WAŻNE: Robiąc przelew upewnij się proszę, by w polu tytułem zawsze podawać Twój indywidualny numer umowy kredytowej.