Lokata na 1 miesiąc z najwyższym oprocentowaniem

wg zestawienia Bankier.pl z 04.01.2022 r.
ZAŁÓŻ LOKATĘ

Dopasuj procent

3.15%

Jesteś naszym klientem, zaloguj się

Depozyty założone w Inbank gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond, Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn, Estonia. Fundusz ten jest odpowiednikiem polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do pełnej wysokości, maksymalnie do 100.000 euro w stosunku do pojedynczego deponenta. Szczegóły systemu gwarantowania depozytów założonych w Inbank dostępne są w Arkuszu Informacyjnym Deponenta.
Inbank jest bankiem utworzonym za zezwoleniem estońskich władz nadzorczych Finantsinspektsioon, posiada siedzibę przy Niine 11, 10414 Tallinn, w Estonii i prowadzi swoją działalność w Polsce poprzez Oddział. Oddział Inbank w Polsce nadzorowany jest przez Finantsinspektsioon i nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem środków nadzorczych przewidzianych dla KNF w art. 141a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe.

Dlaczego lokata w Inbank?

Wysokie, stałe oprocentowanie
100% online – bez wychodzenia z domu
Brak konieczności otwierania kolejnego konta

Inbank - lokata na wysoki procent

Wysokie, stałe oprocentowanie. 100% online – bez wychodzenia z domu. Brak konieczności otwierania kolejnego konta

Jak założyć?

Inbank to internetowy bank. Dlatego jako nowy klient, zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się w serwisie bankowości internetowej.

Będąc zalogowanym w serwisie będziesz mógł szybko i łatwo zarządzać swoimi lokatami oraz zakładać kolejne.

1
Rejestracja w serwisie

Podaj swoje dane osobowe
Kliknij w link z wiadomości email od Inbank
Ustal hasło dostępu oraz podpisz umowę o dostęp do bankowości elektronicznej kodem sms

2
Wybór lokaty

Będąc zalogowanym, wybierz parametry lokaty

Checked
Zasilenie lokaty

Będąc zalogowanym, podpisz umowę lokaty i zasil ją przelewem.

Ważne

  1. Warunkami wejścia umowy lokaty w życie są: a. pozytywna weryfikacja Twojej tożsamości, b. podpisanie przez Ciebie i Inbank umowy w formie elektronicznej.
  2. Inbank jest bankiem utworzonym za zezwoleniem estońskich władz nadzorczych Finantsinspektsioon, posiada siedzibę przy Niine 11, 10414 Tallinn, w Estonii i prowadzi swoją działalność w Polsce poprzez Oddział. Oddział Inbank w Polsce nadzorowany jest przez Finantsinspektsioon i nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem środków nadzorczych przewidzianych dla KNF w art. 141a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe.
  3. Istotne informacje dotyczące prowadzenia przez Inbank działalności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawarte są w Decyzji Komisji Nadzoru Finansowego wskazującej warunki prowadzenia tej działalności oraz w nocie prawnej. Oba dokumenty są dostępne na stronie internetowej: nota prawna oraz decyzja knf.