Blog


Klient 2.0 w bankowości na przykładzie Inbank

Tradycyjna bankowość na przestrzeni ostatnich lat nabrała zupełnie innego, nowoczesnego kształtu. Dziś, oddziały bankowe zastępowane są innowacyjnymi rozwiązaniami – chatbotami, infolinią i bankowością internetową. Tego właśnie od rynku oczekują Millenialsi - pokolenie osób uwielbiających szybkie, łatwe, mobilne rozwiązania - w szczególności jeśli chodzi o finanse.

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy - co warto wiedzieć.

Jeśli szukasz kredytu na samochód koniecznie sprawdź jak wygląda nasz produkt i przekonaj się która opcja jest najkorzystniejsza. Poznaj ofertę Inbank.

Czytaj więcej

Kredyt online – na co zwrócić uwagę?

Kredyt online to wygodne i korzystne rozwiązanie, dla tych, którzy potrzebują dodatkowych środków. Przy jego wyborze pomocne mogą być rankingi opracowane przez ekspertów. Podpowiadamy, na co jeszcze powinno się zwracać uwagę, by skorzystać z jak najkorzystniejszej oferty.

Czytaj więcej

E-stonia - cyfrowa ofensywa wkracza do Polski

W Estonii nie wychodząc z domu, założymy firmę, sprawdzimy postępy naukowe naszych dzieci, wyrobimy paszport i zagłosujemy w wyborach. Cyfrowe standardy estońskie firmy przenoszoną za granicę - także do Polski.

Czytaj więcej

Jak oszczędzać pieniądze?

Inbank w trosce o swoich klientów przygotował kilka porad, które ułatwią oszczędzanie. Oto one!

Czytaj więcej